Gesloten Onderwerp
Resultaten 1 tot 4 van de 4

Onderwerp: bij /help ontbreekt het aan toelichting functie

  1. #1

    Ingeschreven
    Aug 2012
    Berichten
    659
    Wereld
    Woestewoud

    bij /help ontbreekt het aan toelichting functie

    Zoals je op onderstaande afbeelding kan zien mist er imo een toelichting mbt waar een command voor staat. De meeste spreken voor zich (mits je engels kan). Maar sowieso bij het command van fluister staat niet waar deze voor dient. het enige wat er staat is typ /w gebruikersnaam. Een korte nederlandse toelichting mag er wel bij denk ik.


  2. #2
    Zubatsu's Avatar
    Ingeschreven
    Sep 2012
    Berichten
    166
    Wereld
    Woestewoud
    mee eens


    | Signature Request topic | Signature wijzigen Tutorial |

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Appeltaart Bekijk Berichten
    Jep zoiets of in pegi 7 taal....Lieve speler 1000 troepen zijn verdwaald in het bos van roodkapje en hebben de weg verloren. Als reward krijg je lijm om een mooie vlieger mee te maken zodat je niet meer verdrietig hoeft te zijn

  3. #3
    TIPEX
    heb mijn guide aangepast, kun je even kijken of het juist kili

    http://forum.thesettlersonline.nl/th...elke-productie

  4. #4

    Ingeschreven
    Aug 2012
    Berichten
    659
    Wereld
    Woestewoud
    Toppie Tipex!

Gesloten Onderwerp

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen

Ubisoft maakt gebruik van cookies om de beste ervaring op onze websites te bieden en ervoor te zorgen dat je voor jou relevante advertenties te zien krijgt. Je geeft, door gebruik te blijven maken van deze website, aan akkoord te zijn met het gebruik van deze cookies. Meer informatie over onze Privacy Policy. Om dit bericht niet meer te ontvangen, klik je op de OK knop.