Plaats hier je reacties over het laatste ontwikkelaarsdagboek. Hou het netjes, geen vingers wijzen etc. Bugs/problemen behoren in het daarvoor aangewezen forum te worden gepost.
Afdrukvoorbeeld
Plaats hier je reacties over het laatste ontwikkelaarsdagboek. Hou het netjes, geen vingers wijzen etc. Bugs/problemen behoren in het daarvoor aangewezen forum te worden gepost.
Ondanks alle bugs, en ongetwijfeld de vele bugs die nog gaan komen ben ik toch wel erg onder de indruk van de kant die dit spel uit gaat.:D
Netjes Skelril, gaat de goede kant op.
Wel leuk dat ik laatst dat idee van 1 gebouw die meerdere vervangt tegenkwam op dit forum.
De gildebank lijkt me ook leuk. Als je overschot van iets hebt, zet je het erop om de lagere in nood te helpen :)
Tymy,
Berichten zullen inderdaad automatisch worden verwijderd na bepaalde tijd, of dit definitief is weet ik nog niet.
Het is mogelijk om de productieketens te upgraden waardoor je een grotere hoeveelheid kunt produceren. Verder is het mogelijk om ook een productieketen op te zetten voor bosbeheerders binnen de Epische Houtwerkplaats, dus je bossen zullen niet vergaan mits je de productie instelt.
BB_Skelril
Chant of Focus buff is wel een taaie om te vertalen denk ik :)
- Focusliederen
- Gebedsliederen
- Samenzang (is de mooiste) <---- pak deze :D
Wedden dat het gezang van concentratie wordt. :)
Tymy,
De grootte van het gebouw staat nog niet vast, ik raad aan om naar tsotesting.com te gaan om de nieuwe functie te testen en daar ook je feedback achter te laten.
BB_Skelril
jammer dat het gebouw zo groot is wel mooi gemaakt maar jah ik zie mij die niet bouwen waarom kost 5bouwplekken enorm gebouw
en maar 3 keuzes ???? ik bouw liever 5 kleine kleine gebouwen en dan upgraden want dan kan ik zelf meer gebouwen kwijt want die enrome gebouw pakt zelf meer dan 5 plekkjes als je hem neer zet want hier en daar kom je niet meer goed uit met andere gebouwen
mooiste was als die grote kasteeltje gewoon 2x2 plekjes koste en 15000bonen ofzo kijk dan is het wel de moeite waard :P
gildebank geweldig!!!!
Anoniem107,
Het gebouw is nog in de testfase, wat je hier aangeeft is precies de reden dat we jullie graag op de testserver zien en ook daar jullie feedback graag willen horen, gezien de definitieve versie kan afwijken van wat je momenteel ziet.
BB_Skelril
Zoals ik het nu zie, heb je 3 slots.
1 slot = 1x lvl 5 gebouw. (op het begin) Dus 1 bosbeheer
Deze kun je upgraden naar een lvl 7 gebouw.
Heb mijn feedback verder achtergelaten op de testserver. Hij is inderdaad te groot op het moment
Hoop wel dat er later ook andere dingen in gemaakt kunnen worden.
ja ik heb daar ook een post geplaats :D
ze kunnen nog wel meer slots plaatsen in het gebouw stuk of 10 ofzo plaats van 3 ook een optie :D
Hij is 5x3 Tymy :)
http://i39.tinypic.com/15fhaf6.jpg
Tymy,
Zoals ik eerder heb aangegeven kan de definitieve versie afwijken van de testversie, dit betekent dat ook de grootte nog kan worden gewijzigd en dus niet definitief is.
BB_Skelril
Hij kan trouwens niet gebuffed worden met normale buffs / evenementbuffs & tropische mandjes.
Je moet de Bonensoep buff hebben.
Ziet er interessant uit, wacht vooral met spanning op de bank
18k Titanium staven, 9k graniet en een zooitje munten om een nieuwe skill te leren???
Waar moet ik ooit die titanium staven vandaan halen? Immers al m'n titanium gaat op aan codexes.
ja inderdaad ....Hmpfff....
Steeds maar weer wat nieuws terwijl het oude nog niet eens naar behoren functioneert...
Natuurlijk is het leuker om iets nieuws te bedenken en te ontwikkelen dan er voor te zorgen dat de nu-niet-meer-betaversie van TSO bug-vrij is..
maar of we om zoiets zitten te springen (veel lvl 50'ers hebben geen houtproductie meer wegens ruimtegebrek) is maar zeer de vraag....
Ondanks de aardige ideeen die er in het ontwikkelaarsdagboek staan heb ik eigenlijk maar 1 suggestie; zorg er eerst voor dat de game vlekkeloos werkt alvorens weer allerlei nieuwe (leuke) toevoegingen te doen!
Ik begrijp dat bugs lastig zijn, enkel heeft elk spel hier last van. Software en Hardware kunnen nou eenmaal "kapot" gaan waardoor situaties ontstaan die soms lastig zijn op te lossen. Als de bugs snel konden worden opgelost dan waren er uiteraard geen bugs meer aanwezig in het spel.
Onze ontwikkelaars zijn naast de nieuwe functies uiteraard nog steeds druk bezig met het oplossen van bugs, zo is er momenteel een bug fix op de testserver voor de boekbinder en zijn er nog vele andere bugfixes die momenteel worden getest:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tsotesting.com
BB_SkelrilCitaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tsotesting.com
ben het er helemaal mee eens, eerst de bugs en dergelijke oplossen, dan pas weer verder ontwikkelen... de tijd die de programmeurs nu bezig zijn met het ontwikkelen van nieuwe dingen kunnen ze beter (voorlopig) besteden aan oude kwaaltjes... eerst zorgen dat het goed werkt, dan verder borduren...
wat betreft de nieuwe dingen: zo op het eerste gezicht ziet het er allemaal weer prima en leuk uit zoals de meeste ideeën van BB... echter keer op keer eindigt het in een teleurstelling door dat het slecht wordt ingevoerd, of maar half, of ondoordacht of iets dergelijks...
als ik het zo bekijk (ook al is het geen definitieve versie) dan is die epische werkplaats al niet eens interessant...
die gildebank is wederom een heel goed idee, maar ook hier geldt: eerst zien, dan geloven!!!
een nieuw berichtensysteem is uiteraard ook welkom, want het huidige laat veel te wensen over...
zoals ik al eerder heb aangegeven zou ik persoonlijk liever minder nieuwe dingen zien, maar dat de nieuwe dingen die wel in-/doorgevoerd worden ook gewoon goed doordacht en perfect zouden zijn!
aan goede ideeën schort het niet bij BB, aan de invoering/uitvoering wel!!! hopelijk wordt dat deze keer anders, maar het is nog veel te vroeg om enthousiast te zijn/worden...
bugtesting en ontwikkelen van nieuwe onderdelen zijn verschillende specialismen door uitgevoerd door andere mensen. Dat kan dus prima tegelijkertijd naast elkaar gebeuren.
GEXTE,
Zoals je in mijn bericht hierboven kunt lezen zijn er in de afgelopen 2 weken een heleboel bugfixes en verbeteringen getest, er wordt dus weldegelijk aan gewerkt het is enkel een kwestie van tijd voordat ze allemaal verholpen zijn.
BB_Skelril
Leuk, de omschrijving "hogere niveau spelers" :-) Maar vanaf welk level komen deze gebouwen beschikbaar? En wat gaat het kosten om ze te bouwen? Astronomische hoeveelheden graniet en tropenplanken? Of magische bonen?
Lijkt me vrij essentieel. :-)
Laat ik even een kleine opmerking maken voor de mensen die van mening zijn dat "eerst alle bugs moeten zijn opgelost, voor we nieuwe dingen gaan maken". Dat kan dus niet. Heb geen idee hoeveel regels code Settlers nu heeft (zal aardig oplopen, denk ik) maar daar zullen best een heleboel fouten inzitten die nu (nog) niet aan het licht komen. Gewoon omdat het niet mogelijk is tijdens het schrijven ALLE variaties en mogelijkheden te testen. Als je dat na streeft schrijf je in 5 minuten een routine en ben je vervolgens 3 maanden bezig om te testen of die routine in alle mogelijke situaties perfect functioneert.
En het invoeren van nieuwe code zal weer fouten aan het licht brengen in oudere code (die altijd goed gewerkt heeft) Dus moet je weer uitzoeken waarom en wanneer dat fout gaat, moet je misschien die oude routines helemaal opnieuw gaan schrijven, wat ook weer andere fouten aan het licht brengt in weer andere routines. En als je die routine toch opnieuw moet schrijven, tsja, dan kun je er misschien ook wel gelijk iets nieuws instoppen, zodat het weer beter aansluit bij andere ontwikkelingen in het spel. Echt, het maken van een spel als Settlers is wel iets meer dan een Basic programma van 20 regels dat "Hello World" op je scherm zet.
Foutloze programma's zijn een utopie. Zo simpel is het.
Dus dat kgortmak. De meeste weten niet hoe het werkt en denken alleen maar dat als er 1 foutje weg word gehaald er nooit meer zoiets fout kan gaan en ook iets anders wat daarmee parallel (best wel moeilijk woord :D) staat fout kan gaan.
Zoals je zegt Skelrill moeten we maar onze feedback geven op test forums. De games die ik speel speel ik ook zodanig dat ik er helemaal in op ga. Net als ik settlers nu een vol jaar speel heb ik ook een lange periode op de testserver rondgehangen. Ben er mee gestopt aangezien ik het idee had dat testen alleen er maar voor was om critical bugs te vinden. Ik heb regelmatig mee gediscussieerd over een hoop veranderingen aan het spel en ze zijn zo goed als onveranderd toegevoegd aan de live versie. Na enkele updates had ik het idee wat ik daar nog deed als er toch niet geluisterd werd.
Eindelijk het gaat nu ergens op lijken, Super BB NiCe :p
ik heb het eerder verkeerd verwoord... natuurlijk zijn bugs irritant, maar hoe lang wordt er al niet geschreeuwd of ze aub de schuifjes van de barakken kunnen verhogen van 25 naar ???... en zo zijn er nog een aantal dingen, maar ze worden gewoon totaal genegeerd!!!
al zou er maar een reactie komen dat dat nooit zal gebeuren (of dat ze er mee bezig zijn), dan is er in ieder geval duidelijkheid, maar nu wordt het gewoon genegeerd en dat stoort mij!
en hou aub op met al die positieve reacties hier, natuurlijk ziet het er leuk en goed uit, maar zo gaat dat met alle BB ideeën, allemaal prima ideeën en vervolgens valt het keer op keer vies tegen als de uiteindelijke versie wordt geïmplementeerd! zoals Skelril al aan geeft, het zit in de test fase... dus het idee is goed, maar ze zijn nog aan het testen, dus de uitvoering kan nog steeds vies tegenvallen!
dat ze goede ideeën hebben trek ik niet in twijfel, nu de uitvoering nog!
verder wil ik er graag aan toe voegen dat ik van harte hoop dat het nieuwe mail systeem ook een tijdsaanduiding aan geeft, zodat je weet hoe laat je een bepaald bericht hebt ontvangen! als iemand mij om 8 uur 's ochtends vraagt of ik over een half uur iets kan boosten en ik lees het om 21:00 's avonds dan heeft dat natuurlijk geen enkel nut meer...
En nogmaals zeg ik dat testen op test server en je feedback geven totaal geen nut heeft. Ook al gooi je wiskundige berekeningen er tegen, zijn je argumenten zeer goed onderbouwd en is een groot gedeelte tegen de manier waarop ze iets implementeren ze gaan hun eigen weg. De reden dat ik ben gestopt op test server. Als je een voorbeeld wilt hebben graaf alle berichten op testforums maar op over de wetenschapsupdate. Kan je zien hoe krom het systeem in mekaar zit!Citaat:
en hou aub op met al die positieve reacties hier, natuurlijk ziet het er leuk en goed uit, maar zo gaat dat met alle BB ideeën, allemaal prima ideeën en vervolgens valt het keer op keer vies tegen als de uiteindelijke versie wordt geïmplementeerd! zoals Skelril al aan geeft, het zit in de test fase... dus het idee is goed, maar ze zijn nog aan het testen, dus de uitvoering kan nog steeds vies tegenvallen!
dat ze goede ideeën hebben trek ik niet in twijfel, nu de uitvoering nog!
Frisqy,
Jullie feedback wordt altijd gelezen, enkel is het in sommige gevallen niet mogelijk om alle feedback te gebruiken, zoals de feedback omtrent de productietijd van de boekbinder. Als het allemaal simpel was, dan hadden we geen bugs in het spel, en was alles zoals jullie het willen, enkel is dit niet altijd mogelijk. Zo zijn er technische beperkingen, softwarematige beperkingen etc.
BB_Skelril
Snap dat het niet simpel is Skelril. Snap ook dat er bugs inzitten, snap ook dat niet alles is zoals ieder individu dat zou willen. Het gaat me totaal niet om die timer van de boekbinder, het heeft ook niks te maken met technische beperkingen en wat dan ook in het geval van de boekbinder. Mijn punt is dat testserver weinig nut heeft. Het zal me niks verbazen als het nieuwe gebouw in huidige vorm word toegevoegd. Het gaat erom dat er veel goede ideeen zijn maar zoals velen zeggen de uitwerking daarvan gewoon bagger is. Als er echt geluisterd werd naar de spelers en testers dan had dit niet alleen een leuk spel geweest, maar een zeer goed spel. En een zeer goed spel vangt meer centen dan alleen maar een leuk spel. Werkt 2 kanten op.
Hoe zit het precies met toegang krijgen tot de gildebank, de volgende 2 zinnen spreken elkaar tegen
"De gildeleider heeft de mogelijkheid om leden toegang te geven tot de gildebank. Verder zal iedereen die toegang wil tot de Gildebank dit gebouw moeten hebben"
Eerste zin suggereert dat de gildeleider na het bouwen van een bank andere leden toegang kan geven. 2de zin geeft aan dat iedereen een bank moet hebben. Ik hoop dat het eerste het geval is, anders is het zeer nadelig voor de beginnende spelers. de gildebank zou een mooie manier zijn om extra grondstoffen beschikbaar te hebben voor de beginnende speler die zijn eiland aan het opbouwen is.
Volgens mij staat er precies wat er bedoeld wordt. De gildeleider beslist wie in welke tab van de gildebank kan komen en je moet zelf een gildebank hebben om het gildebank-venster te kunnen openen.
ik mis de ledenlijst bij de gildes eigenlijk wel. Waarom is die dan verwijderd?
Ja dat vraag ik me ook af Kili. vind het zo vervelend dat hij weg is
Het verwijderen van de ledenlijst heeft te maken met de vernieuwing van het gildesysteem welke binnenkort in het spel zal worden geïmplementeerd.
BB_Skelril
Is er al iets bekend wanneer de epische gebouwen en gildebank aan het spel toegevoegd worden (grofweg qua maand)?
En is het misschien mogelijk om gebouw afmetingen aan te geven in de plaatjes?
Voor diegenen die niet regelmatig op de testserver bivakkeren.
Episch gebouw lijkt 4x5 vakjes te worden (waarbij een standaardgebouw 2x2 is)
De bank heb ik geen idee van, lijkt vierkant, maar kan dan 4x4 of 5x5 zijn?
(ook al zijn de afmetingen niet definitief, kun je toch ergens rekening mee houden tijdens rondschuiven van je gebouwen.)
heyhey BB,
ik vroeg me af of er vooruitgang is.
daarbij bedoel ik dus de epische gebouwen en de gildebank(waarvan ik over gildebank wel weer geruchten heb gehoord).
en tevens het verwijderen van rotsen en puin op eiland vroeg ik me af,
weet dat de stresstest toendertijd is mislukt en daardoor voorlopig niet doorging,
maar intussen dik jaar verder en dus ook daar benieuwd naar;)
groetjes Lotjuh
http://forum.thesettlersonline.nl/threads/17345 (oktober 2013)
http://forum.thesettlersonline.nl/threads/17431 (oktober 2013)