Citaat:
Hoeveel produceert een Goudtoren op level 1 en hoeveel tarwe verbruikt hij per 12 uur?
1 munt per 12 minuten (+de benodigde tijd om op en neer naar uw pakhuis te lopen), de kosten zijn 1 tarwe per 12 minuten. Dus graan heeft een 1 op 1 verhouding met munten. Hoeveel dit is per 12 uur weet ik niet (geen zin om te rekenen, sorry) maar aangezien een boer dezelfde oogsttijd heeft zal een niveau 1 boertje moeten volstaan om de productiekosten van de toren op te vangen, dit is niet echt een probleem neem ik aan.