Bekijk Volledige Versie : ster menu
hoi hoi..
Ik ben echt niet blij met hoe je nu spullen vanuit ster in je burghuis of waar dan ook kan aanvullen.. staat nu meteen op max aantal.. wil dat weer graag op 0 zien..
ruby
marco_polo_1984
17-05-17, 21:36
zit toch zowel een schuifbalk of een typvakje bij?
Hmmm, 0 was idd gewoon beter geweest, kan je nooit perongeluk fouten maken.
Snap niet dat ze zulke kleine handigheidjes ook altijd nog weten te verknooien en de grote bugs nooit aanpakken :)
lol ja zit schuifbalkje bij.. maar als je niet oplet.. gooi je zo alles in je burg huis.. 0 als begin punt is gewoon beetje veiliger :) en yep dat dus gedaan oeps LOL..
Zo mee eens. Gewoon weer terug naar 0 graag :)
waarom moet het weer aangepast worden voor diegene die gewoon maar wat klikken? even opletten is zo moeilijk toch niet?
Excalibura8888
18-05-17, 23:07
waarom moet het weer aangepast worden voor diegene die gewoon maar wat klikken? even opletten is zo moeilijk toch niet?
De vraag is veel meer: Waarom is het verandert ? Ze blijven nutteloze veranderingen toepassen terwijl het beter is om eerst de problemen op te lossen.
nee opletten is niet moeilijk.. maar als je van 0 uitgaat.. kan het gebeuren dat het mis gaat.. en ik vind gewoon dat 0 beter is dan de max aantal.. scheelt weer een hoop heen en weer's omdat je pakhuis vol zit omdat je iets gemist hebt.. en soms is opletten moeilijk.. drukke dag op werk.. net even afgeleid..
drukke dag op werk.. net even afgeleid..
tja opletten is altijd wel handig... ik snap niet waar je je druk over maakt, als je je pakhuis ermee kan vullen hoeft dat tog niet in je ster te zitten?
KingofLeon
19-05-17, 18:36
ik ben dr wel blij mee
ik ben dr wel blij mee
+1, ik moest vaker naar boven corrigeren dan naar beneden, dus dit werkt voor mij
tja opletten is altijd wel handig... ik snap niet waar je je druk over maakt, als je je pakhuis ermee kan vullen hoeft dat tog niet in je ster te zitten?
+1
Heb graag spullen in ster om, bijvoorbeeld, snel missies te voldoen die vragen om : "verkrijg x spullen".
Dus daar is het wel handig voor.
Maar verder, kijk gewoon uit je doppen als je wat doet, als je namelijk op een avo 'ff niet oplet' kost het je veel meer dan "he verdorie, mijn ster leeg" :p
IS dit toch wel een minimaal ongemak. Je kan je overal wel druk om maken.
Het grappige van dit alles lees je hier: http://forum.thesettlersonline.nl/threads/19681-Toevoegen-aan-burg.-huis
Powered by vBulletin™ Version 4.0.4 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.