PDA

Bekijk Volledige Versie : [Verzoek] weinig aanbod kolonies



Hildegardis
30-04-15, 18:07
Zover ik heb begrepen kan een vriend je niet aanvallen met het spel kolonies pvp ..maar die gene kan dus wel een andere kolonie pakken ,
met als resultaat jij krijgt minder aanbod kolonies met graniet
Voorbeeld.. jouw vriend pakt 8 kolonie met graniet van een niet vriend dan kan jij dus fluiten naar die kolonies .
Ik kom op dit onderwerp omdat mijn ontdekkers geen kolonie meer vinden met graniet ..wat ik nu gedaan heb is, ik heb helaas vrienden moeten verwijderen in de hoop dat mijn ontdekkers eindelijk graniet kolonies vinden.
Kan de regel jouw vriend kan jouw niet aanvallen in kolonies niet verwijderd worden ?

Xynix
16-12-18, 14:36
Misschien heeft het volgende met het bovenstaande te maken: van de 252 koloniën die ik dit weekend heb gezien, was er precies een granietkolonie bij. Is dit normaal?
Omdat ik gisteren pas begon met de koloniemissies, red ik daarom de 1000 graniet uit kolonie missie van het pioniersbootje niet.

Bojangles
19-12-18, 13:17
Bij de Pionier dat tandwiel linksonder even aanvinken. Krijg je de pvp-missies niet meer.

Xynix
20-12-18, 18:10
Bij de Pionier dat tandwiel linksonder even aanvinken. Krijg je de pvp-missies niet meer.
Dat is mijn punt niet. Het punt is dat wanneer je granietkolonie wilt veroveren en van de 24 pogingen (met 9 keuzes) alleen de twaalfde een granietkolonie biedt, je moet concluderen dat er verre van een evenwicht is in de verdeling van de verschillende soorten grondstoffen.
En overigens, om steeds zeeslang of belegerde stad te spelen vind ik ook niet alles.

Xynix
28-12-18, 12:59
Nog even een aanvulling: deze week meer dan 100 koloniën onder ogen gehad. Hierbij had ik uitsluitend de keus uit marmer, hard- en tropenhout, kolen en ijzererts. Indien tso pvp om zeep wil helpen, waarom dan niet ronduit uitleggen dat dit een mislukt project is? Nu word je gewoon ontmoedigd om nog pvp te spelen.
Voorstel: haal alle hout, kolen, marmer en ijzerertskoloniën weg en geef eerlijk aan dat er geen enkele kolonie beschikbaar is. Dat kan heel veel worst, munten en frustratie schelen. Nog een voorstel: introduceer salpeterkoloniën.

copycat
29-12-18, 07:44
PVP is een extraatje als jeje verveelt. Max haalbare is dat waterkasteel op 30 krijgen, meer moet je er niet van verwachten.
Zeker niet een gs-bom. Voor de pioniersboot zou ik hem in elk geval uitvinken als je zo slecht aan de gs komt die nodig is.