PDA

Bekijk Volledige Versie : Gebouw waar je generalen verzamelen op thuisland



lemperor
15-03-14, 17:18
Ik zou het wel leuk vinden als er een gebouw komt waar je generalen thuiskomen na een avontuur. Zodat als je een generaal wilt weg sturen naar een volgend avo, je niet eers je gen op je eiland hoeft te plaatsen zoals dat wel moet wanneer je er veel hebt.

copycat
15-03-14, 19:06
Als ze in een gebouw zitten, kan je ze dus nog steeds niet vullen :p
Moet je ze alsnog op je eiland plaatsen,alvorens je ze kan vullen.

Bucket
16-03-14, 02:14
Ik heb liever dat de palissades en wachttorens die je in avonturen tegenkomt ook als deco's beschikbaar komen, dan kan ik tenminste een echt legerkamp bouwen.

http://www.freebits.nl/images/896Legerkamp_2.png (http://www.freebits.nl/view.php?filename=896Legerkamp_2.png)

totalnuts
16-03-14, 08:22
Ik zie veel liever dat er niks nieuws meer inkomt todat alle zooi eens een keer gefixed wordt, ben al lang LVL 50 en er is zat te doen
wordt die bugs gewoon spuugzat, zijn alle bugs weg trapt er dan wat nieuws in, komt er een bug hoef je ook nie ver te zoeken