PDA

Bekijk Volledige Versie : Verbinding met de server verbroken



Sanriet
26-09-13, 16:43
Sinds 25 september krijg ik enorm vaak de melding dat de verbinding met de server is verbroken. Ik krijg dan een popup waarin ik OK moet geven om de client te resetten.

Voorheen kreeg ik heel incidenteel deze melding, misschien 1 keer per 2 weken. Nu krijg ik hem ca 5 keer per uur. Het maakt niet uit wat ik aan het doen ben. De kans dat ik een reset krijg is het grootst als ik net ben ingelogd na een reset. Er is niets veranderd aan mijn pc, wat deze problemen zou kunnen verklaren.
Inloggen lukt overigens wel zonder problemen. Ik heb van anderen gehoord dat daar ook problemen mee zijn.

Ik heb al een ticket aangemaakt naar BB, maar wil graag van anderen horen of zij deze problemen ook meer hebben dan voorheen. Wellicht dat BB daardoor sneller de oorzaak kan vinden en oplossen.

Poegel
26-09-13, 18:20
Sinds 25 september krijg ik enorm vaak de melding dat de verbinding met de server is verbroken. Ik krijg dan een popup waarin ik OK moet geven om de client te resetten.

Voorheen kreeg ik heel incidenteel deze melding, misschien 1 keer per 2 weken. Nu krijg ik hem ca 5 keer per uur. Het maakt niet uit wat ik aan het doen ben. De kans dat ik een reset krijg is het grootst als ik net ben ingelogd na een reset. Er is niets veranderd aan mijn pc, wat deze problemen zou kunnen verklaren.
Inloggen lukt overigens wel zonder problemen. Ik heb van anderen gehoord dat daar ook problemen mee zijn.

Ik heb al een ticket aangemaakt naar BB, maar wil graag van anderen horen of zij deze problemen ook meer hebben dan voorheen. Wellicht dat BB daardoor sneller de oorzaak kan vinden en oplossen.

Momenteel heb ik hier ook veel last van, maar dat ligt in mijn geval niet aan de game, maar aan mijn provider. Mijn internetverbinding valt ook vaak eventjes weg, waardoor hij net geen verbinding krijgt. Daardoor krijg ik die melding.

Als je op de laptop speelt, dan kun je hier ook soms last van hebben :)

kili
27-09-13, 16:38
Heb er met chrome al sinds de sprookjesupdate met grote regelmaat (meerdere keren dagelijks) last van. 9 van de 10x de chatserver die eruit ligt.

Sanriet
29-09-13, 20:40
De problemen doen zich echt met vlagen voor.
Af en toe gaat het goed en heb ik nergens last van. Andere keren vlieg ik er echt om de haverklap uit. Ik heb nooit gemerkt dat ik problemen zou hebben met mijn internetverbinding. In huis lijkt alles goed te zijn en ik maak gebruik van glasvezel.

Overigens heeft BB netjes naar me gereageerd en ze hebben een paar tips gegeven. Bij mij stond alles al goed en bijgewerkt, maar misschien dat hier mensen zijn die er wel wat aan hebben:

In de meeste gevallen wordt het probleem dat je beschrijft veroorzaakt door dat je browser/flash niet up-to-date is of omdat je de cache van je browser moet legen. Onderstaande links zullen je helpen met het updaten van je browser/flash en het legen van je cache.

Update flash: www.adobe.com/downloads/
Update browser:
- Firefox: https://support.mozilla.org/nl/kb/firefox-bijwerken-meest-recente-versie
- Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95414?hl=nl
Cache legen: http://www.java.com/nl/download/help/webcache.xml

Roodstaart
30-09-13, 20:07
Ook hier problemen; sinds 18:15 inmiddels 10x eruit gegooid tot op heden.......

En met grootse dank..... 388 elite soldaten naar de andere wereld...

Thanks voor de goede connectie; heb het tot op heden nog niet zo meegemaakt!

chester111
01-10-13, 09:54
Ook zeer geregeld dit probleem, gister iets van 5 keer in een uur gekickt. Ook loopt het stroef tijdens avo's en met het boosten. geregeld worden de manden bij het boosten wel in mindering gebracht maar wordt de boost niet geactiveerd. opnieuw inloggen zorgt er dan voor dat ik de manden weer terug heb. tijdens avo's inmiddels meerdere keren meegemaakt dat de aanval blijft haken en er geen meter verschijnt. reis ik dan naar het eiland en weer terug naar het avo is de aanval wel voltooid. tot nog toe nog geen verliezen gehad zoals roodstaart aangeeft maar daar kan ik op deze manier op gaan zitten wachten natuurlijk. graag fixen, dit is irritant.

tim23
01-10-13, 10:35
Bij mij hetzelfde probleem zoals bij chester!! hoop dat het snel opgelost word want het begint donders irritant te worden!!!

Roodstaart
02-10-13, 19:50
En vanavond is het weer feest.... 4x in de afgelopen 40 minuten....

Een reactie van BB zou mooi zijn....

BB_Skelril
02-10-13, 20:09
De problemen met de verbeteringen die niet juist worden geregistreerd zullen met de volgende update worden verholpen.

Verder zijn er voor zover ik weet momenteel geen technische problemen meer met de server, eergisteren hebben onze systeem beheerders de server bekeken en een aantal kleine dingen opgelost. Mocht je nog problemen ondervinden dan kan je het beste je flash updaten, je browser updaten en je cache legen. Mocht het hierna nog niet werken wil ik ook iedereen aanraden om het op een andere computer te proberen.

Ik snap dat het hierdoor klinkt alsof het op jullie wordt afgeschoven, maar op deze manier kunnen we zien of het inderdaad bij ons zit of niet.

BB_Skelril

Poegel
03-10-13, 15:08
Dus wij moeten gewoon allemaal een nieuwe computer kopen?
Zal straks even bij de Mediamarkt langsgaan xD

Roodstaart
03-10-13, 17:17
En vandaag weer raak..... afgelopen uur weer 3x eruit gegooid... alhoewel de schade dit keer meeviel *slechts* 99 elite soldaten...

BB_Skelril
03-10-13, 17:51
Roodstaart,

Ik wil je vragen om onderstaande stappen te voltooien zodat we kunnen kijken of het probleem bij ons ligt of niet.

- Leeg je browser + flash cache
- Update flash
- Update browser
- Probeer een andere browser

Mocht je nog steeds problemen ondervinden nadat je deze stappen hebt ondergaan dan wil ik je aanraden om contact op te nemen met het ondersteuningteam.

BB_Skelril

kili
03-10-13, 19:19
Roodstaart,

Ik wil je vragen om onderstaande stappen te voltooien zodat we kunnen kijken of het probleem bij ons ligt of niet.

- Leeg je browser + flash cache
- Update flash
- Update browser
- Probeer een andere browser

Mocht je nog steeds problemen ondervinden nadat je deze stappen hebt ondergaan dan wil ik je aanraden om contact op te nemen met het ondersteuningteam.

BB_Skelril

Er zijn veel gebruikers met chrome die er last van hebben Skelril en met Firefox geloof ik net zo. Het nadeel is dat er ook een deel is die er geen last van heeft, hierdoor is het probleem gewoon moeilijk te tackelen. Durf door de hoeveelheid mensen die er last van hebben wel vrij zeker te stellen dat het probleem (op een uitzondering na wellicht) niet bij de gebruikers ligt. Bij mij begonnen soortgelijke problemen met de introductie van de sprookjes. Contact met de chatserver die steeds wegvalt tot een compleet verbindingsverlies. Heb een redelijk nieuwe windows installatie (afgelopen juli) met daarop de nieuwste chromeversie en ook flash is 100% up to date. Cache legen brengt verder ook geen zoden aan de dijk.
Gebruik na een tip nu bewust de inprivate versie van IE10 en daarop lijkt de verbinding nu stabiel.

Lord_Spookstah
03-10-13, 19:46
IE 10 in normale modes klapt er ook met regelmaat uit, dus BB kom alstublieft niet weer met het riedeltje van cache legen etc. etc.

BB_Skelril
03-10-13, 19:59
Lord_Spookstah,

Bovenstaande stappen zijn voor veel problemen de standaard oplossing (het verhelpt bij vele spelers problemen). Daarnaast is het ook een manier om te bekijken waar het probleem precies ligt. Als wij direct konden zien waar een probleem zat dan waren er nu geen problemen meer in het spel, maar helaas is het oplossen van een bug of andere technische problemen soms vrij lastig.

We zeggen het niet voor de grap, uiteraard willen we jullie problemen oplossen enkel hebben we daarbij wel hulp nodig, bovenstaande stappen horen daar ook bij.

BB_skelril

Lord_Spookstah
03-10-13, 20:29
Skelril ik snap dat bepaalde problemen met die stappen opgelost kunnen worden, maar als ik het zo hier lees en ook binnen 'mijn' gilde hoor hebben ze al die stappen voor dit probleem al meerdere keren uitgevoerd voor elke browser op hun systeem (IE, FF, Chrome, Opera etc.) en dat heeft niets opgeleverd, dus blijkbaar is dit probleen daarmee niet op te lossen.

Dan is het op zijn zachts gezegd behoorlijk frustrerend dat ze (weer) een standaard reactie krijgen van gooi je cache leeg, installeer laatste flash versie etc. etc. dat voelt als met een kluitje in het riet gestuurd worden.
Als het een beproefde oplossing zou zijn voor dit probleem die zeg maar in 99% van de gevallen werkt dan is dat een perfect advies, maar als het maar bij 10% van de gevallen werkt is het niet de beste reactie naar je 'klanten'.

BB_Skelril
04-10-13, 16:25
Lord_Spookstah,

Ik weet niet wie wat heeft geprobeerd en hoe ze het hebben geprobeerd. Er zijn duizenden spelers op de Nederlandse wereld en ik kan moeilijk bijhouden wie alles al heeft geprobeerd. Daarom is het makkelijker voor jullie om de stappen te volgen en aan te geven dat het nog niet werkt, dan dat het is om het andersom te doen.

Overigens werkt dit advies in de meeste gevallen (ik zal geen percentages noemen want die heb ik niet). Dus als jullie de stappen kunnen volgen en mij vervolgens het resultaat laten weten dan kan ik daar meer mee dan enkel zeggen "ik heb het al geprobeerd".

BB_Skelril

LadyGx
06-10-13, 14:03
Ik heb cache geleegd heb flash geupdate en cccleaner door mn cmpu heen gehaald.

Zo kon ik weer in het spel komen..

Af en toe vlieg ik er alsnog uit..

GEXTE
06-10-13, 23:53
gebruiken jullie meerdere/verschillende browser op dezelfde pc???
als dat het geval is zou ik zeggen probeer eens om al die flash dingen te uninstallen en dan flash te installeren op/voor de browser die je gebruikt voor settlers! elke browser heeft zijn eigen flash dingen/versies, misschien dat daar iets botst... ik weet het niet, persoonlijk heb ik nergens last van...

Poegel
10-10-13, 20:46
Bij mij is het vandaag ook flink raak. Meerdere malen wordt ik uit de game gegooid.
Zojuist was ik 1 minuut in de game, voordat ik er al uit werd gegooid.

Volgensmij heeft het te maken met de-synchronisatie op het moment dat je internet een miliseconde wordt onderbroken (@laptop)